درباره ما

لئون انعکاس زیبایی هاست و خداوند خالق زیبایی ها

تصمیم گرفته ایم ، حرکتی پایدار ، توام با عشق و شور را آغاز نماییم و با انعکاس زیبایی ها ی بی همتای عالم در محصولاتمان بر تن بی جان و جامد آنها روح عشق و زندگی را جاری سازیم لئون طنین و فریاد عزم و اراده بلند ما در خلق محصولاتی با کیفیت مطلوب و طرح بدیع که بازتاب جلوه های طبیعت و هنر است ، می باشد. آمده ایم تا نامی ماندگار در صنعت کاشی و سرامیک و برند های معتبر در بیکران مطرح ترینهای بی همتای این صنعت باشیم آرزوی پرواز را بر فراز تمام جهان در سر داریم و بالهای ما با استقبال و حمایت شما حامیان عزیزمان ، با قدرتی شگرف ، مسیر های پر پیچ و خم را طی خواهند نمود و تا به سر منزل مقصود برسیم .

تکنولوزی جدید

چون عشق را بینی خدا ند را یاد آوری و عشق چیزی جز خلق لبخند در چهره مشتری هایمان نیست . این تمامی سخن است و سخن را هرگز تمامی نباشد . پیشرفته ترین تکنولوژی ها و بهترین ماشین آلات در کنار بزرگان صنعت کاشی های سرامیکی دست یاری لئون را بهم فشرده اند تا با استفاده از بهترین مواد اولیه و پرسنلی متعهد و متخصص محصولاتی با استاندارد های جهانی تولید و آنها را با نام کیفیت و زیبایی که همانا لئون باشد ، مزین سازند .

اهداف ما

نگرشی دیگر باید تا زاویه های تفسیر نشده عشق تصویر گردد . تفاوت در تفکر ژرف بینی در تصویر و گوش دل سپردن به فریاد عشق دریچه های جدید و جلوه های نو در عالم هستی نمایان می کند . لئون در دنیای کنونی که فرصت اندیشیدن و تفکر در روند آن فراموش شده و تکرار و روز مرگی در آن جاری است . تغییر در شیوه های معمول را ، سر لوحه و استراتژی اصلی خود قرار داده است تا با متفاوت اندیشیدن ، تمایز در محصولات پدید آورد . اعتقاد داریم که نسل جدید ، مشتاق دریافت محصولاتی هستند که سلایق مختلف و متنوع را ارضاء نماید و لئون باید پاسخی در خور به درخواست های متفاوت صاحبان اصلی این برند ارائه نماید .

صادرات

شرکت کاشی لئون کار خود را از سال 1393 آغاز نموده و در زمینه تولید انواع کاشی های پرسلان لعاب دار و کاشی های با کاربرد تخصصی از جمله کاشی های ضد اسید صنعتی، کاشی ویژه نما و کاشی های ویژه پارکینگ با بهره گیری از مختصصین مجرب و طراحان ایتالیایی و اسپانیایی و استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا به فعالیت خود ادامه داده است. کاشی لئون چارتر خطوط تولید کارخانجات پارس، نائین، مهسرام و گلدیس می باشد و با افتخار اعلام می داریم محصولات ما کاملاً قابل رقابت با نمونه های روز اروپایی می باشد. در حال حاضر کاشی لئون با سه شعبه لوکس در تهران و نمایندگی در استان های مختلفی چون البرز، مازندران و قم و با صادرات به یازده کشورجهان از قبیل: پاکستان، افغانستان، سوریه، روسیه، عراق، کویت، عمان، قطر، مالزی، آذربایجان، گرجستان و به زودی در غرب آفریقا توانسته است جایگه ویژه ای در صادرات صنعت کاشی سرامیک کشور پیدا کند و با پروژه های بسیار تجاری و مسکونی مانند ایران مال، برج آرتمیس، برج باغ رز، آستان مقدس امام زاده صالح، برج باران، برج ستیا، هتل سیرجان و... در سال های اخیر سرآمد تولید کنندگان در صنعت کاشی سرامیک کشور شده است.