همه چیز درباره صادرات سرامیک

 

تقاضای روزافزون برای خرید کاشی و سرامیک یکی از دلایل خوب برای شروع صادرات سرامیک است. کاشی، سرامیک و پرسلان مدت زیادی است که وجود داشته و با توجه به حجم گسترده تولید سرامیک در ایران یکی از بهترین گزینه‌ها برای صادرات هستند. اگر به دنبال راه اندازی یک تجارت در زمینه کاشی و سرامیک هستید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید، این مطلب برای شما مناسب است.

برنامه ریزی داشته باشید

تصمیم گیری برای راه اندازی صادرات سرامیک بدون شک ایده خوبی است. اگر از هر سازنده موفق کاشی و سرامیک یا پرسلان بپرسید، به شما توصیه می‌شود که روی طرح صادرات خود به درستی کار کنید. سرمایه کافی، مدیریت تیم، مدیریت عملیات و تمرکز بر محصولات و تجهیزات بین‌المللی برخی از جنبه‌های حیاتی شروع یک صادرات سودآور در خصوص فروش سرامیک است. بسیار اهمیت دارد که قبل از صادرات حتی به کشورهای مقصد خود سفر داشته و از نزدیک با بازار کاشی سرامیک در آن کشورها آشنا شوید تا بتوانید صفر تا صد صادرات خود را طراحی کنید و مسیر همواره برای شما مشخص باشد.

اطلاعات مربوط به صنعت را جمع آوری کنید

به عنوان یک تجارت سودآور باید از رقابت این حوزه آگاه باشید، بنابراین سعی کنید تا حد امکان اطلاعات بیشتری در مورد صنعت کاشی جمع آوری کنید. مطالعه روند بازار و رفتار خرید مشتریان بسیار مهم است زیرا می‌تواند به صورت مستقیم روی فروش و سودآوری شما تاثیرگذار باشد. در تماس با صاحبان کسب و کار باتجربه که تمایل به ارائه توصیه‌های تجاری مفیدی دارند تماس بگیرید. گاهی اوقات جدا از سلیقه شخصی و مدل‌های پرفروش کاشی در کشور خود نیاز است که نوع سلایق در کشور مقصد را به خوبی بشناسید تا دقیقا روی همان مدل‌ها کار کنید و در حیطه صادرات تمرکز خود را روی آن مدل‌ها بگذارید.

روی فروش تمرکز کنید

به عنوان یک تجارت، باید منافع کاربران نهایی و همچنین واسطه‌ها و نمایندگان را در نظر داشته باشید. استخدام کارکنان آموزش دیده بسیار مهم است زیرا می‌توانند مشتریان جدیدی برای شما بدست آورند که این خود یکی از نکات حائز اهمیت در صادرات سرامیک است. توجه به داشتن غرفه در نمایشگاه کشورهای مقصد می‌تواند محصولات شما را همواره به معرض دید متقاضیان کاشی و سرامیک قرار دهد. همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک مکان جدید برای نمایشگاه سرامیک‌های خود بخرید یا می‌خواهید مکانی را برای چند سال اجاره کنید تا مشتریان به راحتی با محصولات صادراتی شما ‌آشنا شوند.

موجودی خود را به خوبی مدیریت کنید و روی قسمت فروش تمرکز کنید زیرا این نیز بسیار مهم است. وقتی کارکنان حرفه ای دارید که به خوبی آموزش دیده اند، می‌توانید انتظار شکوفایی کسب و کار خود را داشته باشید زیرا این کارمندان روزانه افراد بیشتری را به سمت کار کردن با شما و صادر کردن سرامیک و کاشی‌های شما می‌آورند.

کاشی‌های درجه دو که محبوب هستند

شما باید کاشی‌هایی را که در بین مشتریان محبوب هستند ذخیره کنید. همانطور که می‌دانید کاشی‌های سرامیکی و پرسلان این روزها بسیار محبوب هستند. شما همچنین می‌توانید کاشی‌های درجه دو را جمع‌آوری کرده و ذخیره کنید زیرا این نوع کاشی به علت قیمت پایین‌تر نیز بسیار محبوب است. بهترین کار این است که با یک تولید کننده کاشی معتبر تماس بگیرید. البته به شدت توصیه می‌شود که کاشی‌های با کیفیت را از یک تولید کننده کاشی معتبر خریداری کنید و در صورت نیاز و استقبال در کشور مقصد اقدام به جمع کردن سرامیک درجه دو کنید و در آینده نزدیک به فکر صادرات سرامیک‌های خود باشید.

کسب و کار خود را ثبت کنید

کسب و کار خود را ثبت کرده و در همه نمایشگاه‌ها شرکت کنید تا بتوانید جدیدترین محصولات خود را در معرض دید مشتریان خود قرار بدهید. کسب و کارهایی که به صورت قانونی ثبت شده‌اند می‌توانند به راحتی مبادلات ارزی و خارجی داشته و محصولات را از ایران به هر نقطه از جهان صادر کنند. قانونی بودن کارها یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید زیرا در صورت عدم توجه به این نکته توسط قانون‌گذاران از فعالیت منع شده و نمی‌توانید به راحتی صادرات سرامیک و کاشی را در برنامه‌های خود داشته باشید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صادرات سرامیک و کاشی با ما در تماس باشید.

شرکت کاشی و سرامیک لئون

این شرکت با ارائه انواع کاشی و سرامیک با بهترین طرح ها و کیفیت آمادگی ارائه خدمات به داخل و خارج کشور می باشد.

دکتر امیر ملکی مدیرعامل این شرکت با ایده های به روز توانسته موفقیت های چشم گیری کسب کند.

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم،ساختمان روشا، پلاک 148، طبقه چهارم، واحد 16

تلفن: 02126303122

مکاتبات الکترونیکی: leon@leontiles.com

آدرس سایت:www.leontiles.com

اینستاگرام: leontiles.one@

لینک دین:    leontiles amir maleki