فروش سرامیک

بسیاری از افراد، قصد خرید سرامیک دارند تا این محصول را به‌ عنوان کفپوش و یا دیوارپوش مورد استفاده قرار دهند. برای این‌ که بتوانید به خرید و انتخاب سرامیک مناسب دست بزنید، باید در ابتدا یک مرکز و یا مجموعه فروش سرامیک پیدا کنید.

 

 

پس‌ از انتخاب مجموعه مناسب فروش سرامیک، می‌توانید با در نظر گرفتن کیفیت محصولات، نوع کاربری و مصرف خود، مقاومت محصول در برابر شرایط مختلف محیطی و... محصول مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.

فروش سرامیک در انواع مختلف

در حال‌ حاضر خرید و فروش سرامیک در انواع مختلف رواج قابل‌ توجهی پیدا کرده‌ است. همان‌طور که می‌دانید سرامیک به محصولی گفته می‌شود که از خاک رس به‌ وجود آمده و در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد. علاوه بر خاک رس، در تولید این محصولات، از ماسه، کوارتز، فلدسپات و نیز استفاده می‌کنند.

بنابراین سرامیک‌ها با توجه به ترکیباتی که دارند و درصد استفاده از هر کدام از این ترکیبات، کیفیت‌های مختلفی را به خود اختصاص خواهند داد. در هنگام خرید سرامیک در وهله اول، کیفیت این محصول مد نظر قرار می‌گیرد و به این نکته توجه می‌شود که این محصول پرسلانی است و یا از نوع غیر پرسلانی محسوب می‌شود.
اگر سرامیکی که در حال معامله و یا خرید و فروش آن هستید از نوع پرسلانی است، باید بدانید که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار شده است. سرامیک‌های پرسلانی در واقع، از یک حالت شیشه‌ای با تخلخل بسیار پایین برخوردار شده‌اند و تراکم بسیار بالایی هم دارند.

اما سرامیک‌های غیر پرسلانی از این ویژگی‌ها برخوردار نشده‌اند و میزان جذب آب و رطوبت در این محصولات بالا است. بنابراین این سرامیک‌ها توان و مقاومت کافی در برابر شرایط مختلف محیطی را ندارند. این محصولات در برابر ضربه، خط، خش و یا در تماس با مواد شیمیایی هم از دوام کافی برخوردار نیستند.

موارد مورد نیاز در هنگام انتخاب و خرید سرامیک

پس‌ از مراجعه به یک واحد فروش سرامیک و انتخاب نوع محصول مورد نظر به‌ صورت پرسلانی و یا غیر پرسلانی باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید.
یکی از مهم‌ترین این نکات، توجه به میزان لکه پذیری محصول مورد نظر است. همچنین باید بدانید که سرامیک مورد نظرتان از چه میزان مقاومتی برخوردار شده و تا چه حد می‌تواند در برابر ضربه و یا انبساط و انقباض و شرایط محیطی از خود حفاظت کند.
در این‌ صورت شما می‌توانید از سرامیک‌های با مقاومت بالاتر و کیفیت بهتر به‌ صورت کفپوش و یا دیوارپوش در بخش‌های مختلف ساختمان خود استفاده کنید. این در حالی است که سرامیک‌های با درجه کیفی پایین‌تر را نمی‌توانید برای مصارفی از قبیل کفپوش مورد استفاده قرار دهید.

چرا که این نوع از محصولات، ضربه‌پذیری دارند. از طرف دیگر برخی از سرامیک‌ها از لکه پذیری بیشتری برخوردار شده‌اند. بنابراین نباید این محصولات را در محیط‌هایی که نمناک و یا مرطوب هستند به کار گیرید. چنین محصولاتی مناسب استفاده در سرویس‌های بهداشتی و یا حمام و استخر نیستند.
بهتر است برای خرید سرامیک‌های مورد نظر خود در رنگ و طرح‌ها و مدل‌های مختلف با کیفیات مورد نظرتان، به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید. مراجعه به یک واحد و یا فروشنده سرامیک با اعتبار و تجربه کافی، باعث می‌شود تا محصول باکیفیت‌تری را خریداری کنید.
در واقع، مراجعه به یک مجموعه معتبر فروشنده سرامیک، ضرورت اساسی دارد. چرا که شما نمی‌توانید از روی ظاهر این محصولات از درجه‌بندی کیفی آن‌ها آگاه شوید. پس لازم است محصولات استاندارد را از فروشنده‌ باتجربه و معتبر خریداری کنید.
این امکان وجود دارد که خرید سرامیک‌های با مقاومت و یا کیفیت بالاتر، هزینه‌های ابتدایی شما را افزایش دهند. اما با این‌ حال این محصولات از دوام و ماندگاری بسیار بالاتری برخوردار خواهند بود. از طرف دیگر هزینه‌های مربوط به نگه‌داری از این محصولات نیز بسیار پایین‌تر است. به‌ همین دلیل انتخاب و خرید و مصرف این محصولات در مدت زمان طولانی، هزینه‌های شما را با کاهش مواجه خواهد کرد.
به طور کلی، سرامیک‌های درجه یک با کیفیت بالا، سرامیک‌های پرسلانی هستند که میزان جذب رطوبت آن‌ها کمتر از ۵/۰ درصد بوده و دارای تأییدیه مقاومت در برابر انبساط حرارتی و یا رطوبتی نیز هستند‌.

این محصولات از تأییدیه مقاومت در برابر شوینده‌ها نیز برخوردار شده و تأییدیه مقاومت در برابر یخ‌زدگی را نیز به دست آورده‌اند. محصولاتی که می‌توانید آن‌ها را با مراجعه به یک مرکز معتبر فروش سرامیک فراهم کنید.

شرکت کاشی و سرامیک لئون

این شرکت با ارائه انواع کاشی و سرامیک با بهترین طرح ها و کیفیت آمادگی ارائه خدمات به داخل و خارج کشور می باشد.

دکتر امیر ملکی مدیرعامل این شرکت با ایده های به روز توانسته موفقیت های چشم گیری کسب کند.

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم،ساختمان روشا، پلاک 148، طبقه چهارم، واحد 16

تلفن: 02126303122

مکاتبات الکترونیکی: leon@leontiles.com

آدرس سایت:www.leontiles.com

اینستاگرام: leontiles.one@

لینک دین:    leontiles amir maleki