معتبرترین برند کاشی

کاشی‌ها یکی از مهم‌ترین پوشش‌دهنده‌های سطوح داخلی و خارجی ساختمان‌ها هستند. این محصولات نقش و سهم بسیاری در مقاوم سازی سطوح داشته و به زیبایی سازه‌ها هم کمک می‌کنند. بسیاری از افراد در هنگام خرید این محصولات به‌ دنبال پیدا کردن معتبرترین برند کاشی هستند تا خرید خود را از آن انجام دهند.
در حال‌ حاضر در کشور کارخانه‌های زیادی به تولید انواع کاشی اشتغال دارند و برخی از معتبرترین برندهای کاشی محسوب می‌شوند. در این مقاله به معرفی برخی از این شرکت‌های سازنده خواهیم پرداخت.

 کاشی لئون

یکی از معتبرترین برندهای سازنده کاشی در کشور، برند لئون است. این شرکت واقع شده و توانسته عنوان معتبرترین برند کاشی در را به دست آورد. این شرکت سازنده جایگاه قابل‌ قبولی در جهان داشته و انواع مختلفی از کاشی‌های گرانیتی و پرسلانی را تولید نموده و روانه بازار مصرف می‌کند.
کاشی‌های تولید شده توسط این کارخانه، طرح و رنگ‌های متنوعی دارند. شرکت سازنده تکسرام تاکنون چندین استاندارد برای محصولات خود کسب کرده‌ است.

کاشی لئون

اگر به‌ دنبال یافتن معتبرترین برند کاشی هستید، می‌توانید به خرید کاشی از شرکت سازنده لئون دست بزنید. کاشی‌های این شرکت با استفاده از بروزترین فناوری‌ها ساخته شده‌اند و کیفیت بسیار بالایی هم دارند. شرکت سازنده لئون سعی خود را به کار گرفته تا در تولید محصولاتش از خلاقیت و نوآوری استفاده نماید.
کاشی‌های تولید شده توسط این کارخانه ابعاد مختلفی دارند و طرح و رنگ‌های آن‌ها نیز متنوع و مناسب است. بنابراین می‌توان می‌توانید به انتخاب و خرید محصول مناسب برای سطوح مختلف و مورد نظرتان از این برند دست بزنید.

کاشی لئون

بسیاری از افرادی که قصد دارند خرید کاشی مورد نظر خود را از معتبرترین برند کاشی انجام دهند شرکت لئون را انتخاب می‌کنند.
این کارخانه بیش‌ از ۲۰ سال سابقه فعالیت دارد. تنوع محصولات و استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته در فرایند تولید کاشی، از جمله ویژگی‌های این کارخانه سازنده است. کارخانه کاشی لئون تجربه بسیار بالایی در تولید انواع کاشی دیوار، کاشی گرانیتی و دارد.
محصولات این برند طرح‌های متنوعی دارند. بنابراین دست شما در انتخاب طرح مناسب کاشی باز خواهد بود. از طرف دیگر این محصولات در ابعاد و سایزهای مختلفی هم تولید شده‌اند. بنابراین در این زمینه نیز با محدودیتی مواجه نخواهید شد.

کاشی لئون

کارخانه کاشی لئون بیش‌ از ۵۰ سال در این زمینه فعالیت کرده و سابقه و تجربه بسیار بالایی دارد. یکی از ویژگی‌های اصلی این کارخانه، استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال و چاپ طرح‌های جدید با استفاده از این تکنولوژی، بر روی انواع مختلف کاشی است.
این عامل سبب شده تا این مجموعه بتواند خود را به‌ عنوان شرکتی بسیار مدرن و توسعه‌ یافته معرفی کند.

کاشی لئون
افرادی که قصد دارند بدانند معتبرترین برند کاشی کدام است تا خرید خود را از آن مجموعه انجام دهند، بهتر است با کارخانه سازنده کاشی لئون نیز آشنایی حاصل نمایند. این کارخانه یکی از پرفروش‌ترین برندها در ایران است.
شما می‌توانید انواع مختلف کاشی‌های بدنه قرمز خود، در انواع پرسلانی لعاب‌دار، ضد اسید، کاشی نما، کاشی ویژه پارکینگ و را از این مجموعه خریداری کنید.
این شرکت سازنده برای تولید محصولات خود از فناوری‌های نو استفاده کرده و بروزترین تجهیزات را در خط تولید خود به‌ کار گرفته است تا محصولاتی شایسته و با کیفیت روانه بازار مصرف کند.
این مجموعه در واقع نخستین کارخانه تولیدکننده سرامیک و کاشی ضد اسید صنعتی در ایران است و توانسته نام خود را به‌ عنوان اولین تولیدکننده کاشی نما مجهز به حفره‌های نصب تلسکوپ ثبت نماید.
این شرکت نخستین تولیدکننده کاشی اسلیمی نیز به شمار می‌رود و افتخارات بسیاری را نیز به دست آورده است. برای نمونه شرکت کاشی لئون تاکنون موفق به کسب عنوان ۲ دوره صادرکننده نمونه ملی شده‌ است.

کاشی لئون

شرکت سازنده کاشی لئون، معتبرترین برند کاشی و از جمله شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید این محصولات است. این شرکت تجربه بالایی در زمینه تولید کاشی دیوار، کاشی کف و دارد و جایگاه بسیار مناسبی در بازار به دست آورده است. این کارخانه برای تولیدات خود از فناوری چاپ دیجیتال استفاده نموده و محصولات خود را با کیفیت بسیار بالایی روانه بازار مصرف می‌کند.

شرکت کاشی و سرامیک لئون

این شرکت با ارائه انواع کاشی و سرامیک با بهترین طرح ها و کیفیت آمادگی ارائه خدمات به داخل و خارج کشور می باشد.

دکتر امیر ملکی مدیرعامل این شرکت با ایده های به روز توانسته موفقیت های چشم گیری کسب کند.

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم،ساختمان روشا، پلاک 148، طبقه چهارم، واحد 16

تلفن: 02126303122

مکاتبات الکترونیکی: leon@leontiles.com

آدرس سایت:www.leontiles.com

اینستاگرام: leontiles.one@

لینک دین:    leontiles amir maleki