نمایشگاه کاشی

نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ۱۴۰۱ در تاریخ هفدهم تا بیستم خرداد ماه، مصادف با هفتم ژوئن ۲۰۲۲ برگزار می‌گردد. این نمایشگاه، ۴ روزه است و از روز سه‌شنبه تا جمعه به طول می‌انجامد. علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه بین‌المللی می‌توانند در روزهای اعلام شده در ساعت‌های ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر از محصولات عرضه‌ شده بهداشتی و ساختمانی، بازدید به عمل آورند.

 

برگزار کنندگان این رویداد در محل دائمي نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پذیرای علاقه‌مندان و بازدید کنندگان خواهند بود. این نمایشگاه، بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی است. بسیاری از تولید کنندگان و تأمین‌کنندگان این محصولات ساختمانی، قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند. چراکه شرکت در این نمایشگاه برای آنان مزایا و اهمیت قابل‌ توجهی دارد.

بنابراین در این مقاله قصد داریم به ارائه مطالبی در زمینه نمایشگاه بین المللی کاشیو سرامیک و چینی بهداشتی در سال ۱۴۰۱ پرداخته و برخی از مزایا و اهمیت و ضرورت شرکت در این نمایشگاه را بیان نماییم. اما پیش‌ از ورود به بحث، لازم است بدانید که نمایشگاه کاشی و سرامیک چیست.

نمایشگاه کاشی و سرامیک چیست؟

نمایشگاه کاشی و سرامیک، مکانی بسیار مناسب برای حضور بازدید کنندگان و تولید کنندگان این نوع از محصولات بهداشتی و ساختمانی است. معماران و افرادی که در حوزه ساخت و ساز در حال فعالیت هستند می‌توانند در این نمایشگاه بین‌المللی حضور پیدا کنند و با آخرین تجهیزات کاشی و سرامیک آشنا شوند.

از طرف دیگر برای این افراد این امکان فراهم شده که بتوانند به تبادل اطلاعات با یکدیگر و با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه اقدام نمایند. به‌ طور کلی می‌توان گفت این نمایشگاه، محلی بسیار مناسب و فرصتی بسیار مغتنم برای گردهمایی تمامی افرادی است که در این حوزه، مشغول به فعالیت و کسب‌ و کار هستند و تمایل دارند سطح اطلاعات و روابط تجاری و اقتصادی خود را گسترده‌تر سازند.

این نمایشگاه می‌تواند فرصتی بسیار مناسب برای آشنایی تولید کنندگان و مصرف‌ کنندگان انواع مختلف کاشی و سرامیک بوده و نقش مؤثری در آغاز روابط تجاری بزرگ و عقد قراردادهای بزرگ و مهم تجاری داشته باشد. بنابراین رویدادی بسیار مهم و حائز اهمیت به ویژه برای صاحبان این کسب‌ و کارها است.

شرکت‌ کنندگان در این رویداد بزرگ بین‌المللی نمایشگاهی و تجاری، بیشتر تولید کنندگان کاشی و سرامیک، چینی بهداشتی، تجهیزات حمام و هستند. برندها و شرکت‌های بسیار زیادی در این نمایشگاه حضور به‌ هم می‌رسانند که برخی از آن‌ها از جمله معروف‌ترین و صاحب‌نام‌ترین برندها در این صنعت محسوب می‌شوند. افرادی که در این نمایشگاه بین‌المللی و رویداد مهم تجاری، شرکت می‌کنند می‌توانند انواع مختلفی از سرامیک‌ها و کاشی‌ها را مشاهده کنند. در حقیقت تنوع محصولات عرضه شده در این نمایشگاه بین‌المللی، به اندازه‌ای زیاد است که می‌تواند توجه و نظر مخاطبین و علاقه‌مندان را به خود جلب و جذب سازد.

با حضور در این نمایشگاه و بازدید از محصولات عرضه شده در آن، علاقمندان و بازدید کنندگان این امکان را دارند که از نوآوری‌ها و خلاقیت‌هایی که در این عرصه وجود دارد، آگاه شده و زمینه رشد و ترقی خود و کسب و کارشان را فراهم سازند.

اهمیت و ضرورت شرکت در نمایشگاه بین المللی کاشی

شرکت در یک نمایشگاه بین‌المللی، برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان، حائز اهمیت بسیاری است. نمایشگاه کاشی و سرامیک ۱۴۰۱ نیز، از این قاعده مستثنی نیست. شرکت در این نمایشگاه، مزایای بسیار زیادی برای صاحبان این کسب‌ و کارها و علاقه‌مندان ایجاد می‌کند. چراکه این نمایشگاه، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی کسب‌ و کار و برند تولید کنندگان است و لذا می‌تواند برای پیشرفت شغلی آن‌ها کمک قابل‌ توجهی به شمار رود.

تولید کنندگان این محصولات ساختمانی، این فرصت و امکان را دارند که تمامی محصولات خود را در این نمایشگاه بین‌المللی ارائه نموده و به نمایش آن‌ها اقدام نمایند. این نمایشگاه می‌تواند به شما کمک کند تا در خصوص بازارهای بین‌المللی و تجاری، پژوهش و جستجو کنید و یا به تجزیه‌ و تحلیل مشتریان و علایق آن‌ها دست بزنید.
نمایشگاه کاشی و سرامیک، می‌تواند فرصت و امکان بسیار مناسبی برای به وجود آمدن شبکه وسیع ارتباطی میان فروشندگان و عرضه‌کنندگان این محصولات و مصرف‌کنندگان باشد. بنابراین تمامی علاقه‌مندان و صاحبان کسب‌ و کارهایی که با این صنعت به‌ صورت مستقیم و یا غیرمستقیم در ارتباط قرار دارند، می‌توانند از فرصت پیش‌ آمده نهایت استفاده را نموده و در این نمایشگاه حاضر شوند تا از جدیدترین دستاوردهای این صنعت، بازدید به عمل آورند.

شرکت کاشی و سرامیک لئون

این شرکت با ارائه انواع کاشی و سرامیک با بهترین طرح ها و کیفیت آمادگی ارائه خدمات به داخل و خارج کشور می باشد.

دکتر امیر ملکی مدیرعامل این شرکت با ایده های به روز توانسته موفقیت های چشم گیری کسب کند.

آدرس: تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی هاشم،ساختمان روشا، پلاک 148، طبقه چهارم، واحد 16

تلفن: 02126303122

مکاتبات الکترونیکی: leon@leontiles.com

آدرس سایت:www.leontiles.com

اینستاگرام: leontiles.one@

لینک دین:    leontiles amir maleki