درباره ما

لئون انعکاس زیبایی هاست و خداوند خالق زیبایی ها

تصمیم گرفته ایم ، حرکتی پایدار ، توام با عشق و شور را آغاز نماییم و با انعکاس زیبایی ها ی بی همتای عالم در محصولاتمان بر تن بی جان و جامد آنها روح عشق و زندگی را جاری سازیم لئون طنین و فریاد عزم و اراده بلند ما در خلق محصولاتی با کیفیت مطلوب و طرح بدیع که بازتاب جلوه های طبیعت و هنر است ، می باشد. آمده ایم تا نامی ماندگار در صنعت کاشی و سرامیک و برند های معتبر در بیکران مطرح ترینهای بی همتای این صنعت باشیم آرزوی پرواز را بر فراز تمام جهان در سر داریم و بالهای ما با استقبال و حمایت شما حامیان عزیزمان ، با قدرتی شگرف ، مسیر های پر پیچ و خم را طی خواهند نمود و تا به سر منزل مقصود برسیم .

تصویر درباره ما

درباره ما

لئون انعکاس زیبایی هاست و خداوند خالق زیبایی ها

تکنولوژی بالا

شرکت کاشی لئون کار خود را از سال 1393 آغاز نموده و در زمینه تولید انواع کاشی های پرسلان لعاب دار و کاشی های با کاربرد تخصصی از جمله کاشی های ضد اسید صنعتی، کاشی ویژه نما و کاشی های ویژه پارکینگ با بهره گیری از مختصصین مجرب و طراحان ایتالیایی و اسپانیایی و استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا به فعالیت خود ادامه داده است. پیشرفته ترین تکنولوژی ها و بهترین ماشین آلات در کنار بزرگان صنعت کاشی های سرامیکی دست یاری لئون را بهم فشرده اند تا با استفاده از بهترین مواد اولیه و پرسنلی متعهد و متخصص محصولاتی با استاندارد های جهانی تولید و آنها را با نام کیفیت و زیبایی که همانا لئون باشد ، مزین سازند .

اهداف ما

لئون در دنیای کنونی که فرصت اندیشیدن و تفکر در روند آن فراموش شده و تکرار و روز مرگی در آن جاری است .
تغییر در شیوه های معمول را ، سر لوحه و استراتژی اصلی خود قرار داده است تا با متفاوت اندیشیدن ، تمایز در محصولات پدید آورد . اعتقاد داریم که نسل جدید ، مشتاق دریافت محصولاتی هستند که سلایق مختلف و متنوع را ارضاء نماید و لئون باید پاسخی در خور به درخواست های متفاوت صاحبان اصلی این برند ارائه نماید .

صادرات

کاشی لئون چارتر خطوط تولید کارخانجات پارس، نائین، مهسرام و گلدیس می باشد و با افتخار اعلام می داریم محصولات ما کاملاً قابل رقابت با نمونه های روز اروپایی می باشد. در حال حاضر کاشی لئون با سه شعبه لوکس در تهران و نمایندگی در استان های مختلفی چون البرز، مازندران و قم و با صادرات به یازده کشورجهان از قبیل: پاکستان، افغانستان، سوریه، روسیه، عراق، کویت، عمان، قطر، مالزی، آذربایجان، گرجستان و به زودی در غرب آفریقا توانسته است جایگه ویژه ای در صادرات صنعت کاشی سرامیک کشور پیدا کند .